Tančíme a zpíváme už od roku 1930.
Organizace festivalu

Jak se k nám dostat a kde zaparkovat - orientační mapka


VSTUPNÉ:

Pátek 23.8.2019 - koncert Petr Bende&Band s CM Gromba

- vstupné před koncertem:  200 Kč / děti do 140 cm vstup zdarma

- vstupné v předprodeji: 150 Kč

Předprodej od 1.8.2019:

  1. Liptál  - Obecní úřad

  2. Vsetín - Zdenka Melichaříková, Zahrádkářské zboží SEDMIKRÁSKA, Smetanova 1075, 1. patro,  8-17 hod.

 

Sobota – 150 Kč, snížené 50 Kč

Neděle – 100 Kč, snížené 50 Kč

Snížené vstupné = děti a studenti do 18 let, ZTP

Děti do 6 let vstup zdarma.

 

 

Organizační štáb 50. MFF Liptálské slavnosti 2019

Ředitelka festivalu:  Andrea Čalová, tel. +420 605 866 620

Tajemník festivalu: Miroslava Jakubová, tel. 605 230 604, Jana Vráblíková, Ladislav Michálek

Čestný ředitel: Milan Daňa, starosta obce Liptál

Koordinátorka zahraničních souborů: Miroslava Jakubová, Jarmila Mrnuštíková

Autoři programů: Pavla Kneblová, Martin Bělíček, Miroslava Jakubová, Jarmila Hrádková, Pavlína Vráblíková

Moderátor: Iva Piskalová, Pavlína Vráblíková, Oldřich Štroblík

Ekonomické zabezpečení: Tereza Matošková

Organizační zabezpečení: Zdenka Melichaříková, Jarmila Hrádková, Jaroslava Mojžíšová, Alena Malčíková, paní Bzonková

Občerstvení: Zdenka Melichaříková, Jiřina Urbanová, Eva Maliňáková a členové FS Lipta, kolektiv Školní jídelny při ZŠ Liptál

Technické zabezpečení:  Josef Valchář, Tomáš Mrlina, Miroslav Hrádek a členové FS Lipta

Pořádková služba: Petr Pekař, Tomáš Kráčala a další

Prezence a péče o soubory: Miroslava Jakubová, František Kozmík, Jana Pařízková, Dagmar Pivodová, Abelardo Lopéz, Lenka Ahmed, Anna Doležalová, Petra Lukůvková, Danieala Baránková, Kateřina Mrnůštíková, Michal Jakubo, Klára Goláňová a členové FS Lipta - Malá Lipta

Péče o V.I.P. hosty: Ladislav Michálek, Milan Daňa, Vladislava Vaculíková, Jana Vaculíková, Veronika Michálková

Autoři výstavy: FS Lipta, ZUŠ Morava Zlín - Liptál

Květinová výzdoba: Irena Gebauerová, Jaroslav Kovařík

Zdravotní služba: Jarmila Hrádková

Fotodokumentace:  Josef Londa, Jana Vráblíková, Dušan Póč

Videodokumentace:  Liba Orsi, Dušan Póč

Grafický design: Radim Mojžíš

Jarmark, řezbářské a řemeslnické dny:  Věra Dorušková, Monika Gavendová, Jana Dočkalová – Kobzáňová

Doprovodný program: Jagari - historický šerm, paní Futáková - koně

Ozvučení: Petr Bazel - BSOUND

Ohňostroj“ Liptalské slunce“: Josef Kovařík – Lípa